Catedre

CATEDRA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

1.      ALEXANDRU  TANȚA - limba română

2.      CRĂCIUN  VASILICA - limba română

3.      GANEA VERONICA - limba română

4.      POSTELNICU  ADRIANA - limba română

5.      ȚIGĂNUȘ  VERONICA - limba română

6.      ȚÂRU  ADRIAN - limba română

7.      BURUIANĂ NICULINA - limba latină

 

COMISIA METODICĂ DE LIMBI MODERNE

1.     BĂLAN  LAURA - limba engleză

2.      DOBRINOIU  MARIA - limba engleză

3.      DRĂGAN AURORA - limba engleză

4.      GERU  DOINA - limba engleză

5.      RĂILEANU ANDREEA - limba engleză

6.      NEAGU MIHAELA SIMONA - limba engleză

7.      OANCĂ LEONTE ANCA - limba engleză

8.      SCORȚARU  IRINA - limba engleză

9.      BÎRA  RODICA LILIANA  - limba franceză

10.   VIZINTEANU FLORINA RODICA - limba franceză

11.  VRABIE IRINA- limba franceză

12.  APOSTU  ROXANA - limba germană

 

CATEDRA DE MATEMATICĂ

1.      ANTOHE  BOGDAN

2.      BUJOR VIORICA

3.      COADĂ  GELU DANIEL

4.      DIMA  EMILIAN

5.      GUSTA  CONSTANȚA

6.      NECULA-VIJELIE  CARMEN

7.      SAULEA  TATIANA

 

COMISIA METODICĂ DE ȘTIINȚE ALE NATURII

1.      BURUIANĂ ALEXANDRU - fizică

2.      NEGOIȚĂ  CAMELIA - fizică

3.      ONOSE  DANIEL - fizică și TIC

4.      SAVA  IOAN - fizică

5.      AMARIEI IULIA - chimie

6.      BĂLĂUȚĂ  DANA - chimie

7.      GANEA  MARIANA - chimie

8.       MOGOȘ CĂTĂLIN - biologie și științe

9.      SAMOILĂ  CĂTĂLIN - biologie

 

COMISIA METODICĂ OM ȘI SOCIETATE

1.      CRUDU  MIHAI - istorie

2.      FLOREA  OVIDIU - istorie

3.      NEGOIȚĂ  GEORGIANA - istorie

4.      BULGARU  MARIANA - geografie

5.      CONDURACHE-BOTA GICĂ - geografie

6.      LICIU  DIANA - geografie

7.      PUȚANU CUZUB MARIUS DANIEL - geografie

8.      BOCA-ZAMFIR MIOARA - psiholog școlar

9.      CRISTACHE  LILIANA - socio-umane

10.  MAGHIAR  CĂTĂLIN - socio-umane

11.  ILIE ADRIANA NICOLETA - religie

12.  POPA IONICA VIORICA - religie

 

COMISIA METODICĂ DE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI ARTE

1.      CAZANOSCHI GELU MARIAN - educație fizică

2.      MUNTEANU DUMITRU - educație fizică

3.      CEPRAGA  COSTEL - educație muzicală

4.      ROLEA CRISTIAN - educație vizuală

 

CATEDRA DE INFORMATICĂ ȘI TEHNOLOGII

5.      DIMITRIEVICI  LUCIAN TRAIAN - informatică și TIC

6.      LĂZĂRESCU ANDREEA - informatică și TIC

7.      MUȘUNOIU-NOVETSCHI IULIANA MONICA - informatică și TIC

8.      NEAGU  VIOLETA - informatică și TIC

9.      POPESCU  MĂDĂLINA - informatică și TIC

10.  IOSIF  LENUTA - educație antreprenorială

11.  VELEA  MARCELA - educație tehnologică

Previous page: Profesori Next page: Orar - profesori